Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Zostań i Módl się w domu!

Różaniec - Róże różańcowe z Kopci

W związku z wprowadzeniem przepisów dotyczących ograniczenia przemieszczania się i zaostrzeniem odnośnie zgromadzeń religijnych, których liczba nie może przekraczać 5 osób, proszę o pozostanie w domu i modlitwę rodzinną. W przypadku zamówionej intencji, proszę o przybycie jedynie przedstawiciela rodziny. Proszę o wyrozumiałość i poważne potraktowanie zaistniałych wymogów.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.