Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Zostań i Módl się w domu!

Różaniec - Róże różańcowe z Kopci

W związku z wprowadzeniem przepisów dotyczących ograniczenia przemieszczania się i zaostrzeniem odnośnie zgromadzeń religijnych, których liczba nie może przekraczać 5 osób, proszę o pozostanie w domu i modlitwę rodzinną. W przypadku zamówionej intencji, proszę o przybycie jedynie przedstawiciela rodziny. Proszę o wyrozumiałość i poważne potraktowanie zaistniałych wymogów.