Dziś jest Wtorek, 24 listopada 2020 r. Obchodzimy imieniny: Flory, Emmy, Chryzogona. Wszystkiego najlepszego!

Informacje odnośnie Niedzieli Palmowej

BABB2997-4402-40E2-9B51-5B8C0715AF34

Drodzy Parafianie!

Odnośnie Niedzieli Palmowej w zarządzeniu księdza biskupa ordynariusza zostały podane szczegółowe zasady:

„Księża Proboszczowie powinni celebrować tego dnia według trzeciej formy wskazanej w Mszale Rzymskim. Nie przewiduje ona poświęcenia palm i procesji”.

Nie będzie więc poświęcenia palm i procesji w naszej parafii. Obowiązuje w dalszym ciągu zakaz zgromadzeń liturgicznych powyżej 5 osób! Pierwszeństwo mają osoby, które zamówiły intencję mszalną na dany dzień i godzinę. Nadmieniam, że stosuję się do wszystkich zarządzeń władzy kościelnej i nie wprowadzam prywatnych zasad postępowania.

Ks. proboszcz

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może jednocześnie znajdować się 23 osoby