Dziś jest Środa, 12 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Pankracego, Dominika, Achillesa. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 26.04.2020 r.

1. W środę obchodzimy święto św. Katarzyny Sieneńskiej, w sobotę przeniesiona z 3 maja uroczystość NMP Królowej Polski.

2. Przyszłą niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczynamy kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele.

3. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 18.00

4. W tym tygodniu wypada Pierwszy Piątek i Pierwsza Sobota miesiąca.

5. W tym tygodniu wprowadzam Mszę świętą o godz. 20.00, aby dać szansę spowiedzi i uczestniczenia we Mszy większej ilości Parafian.

6. Od jutra okazja do spowiedzi świętej w przygotowanej salce pół godziny przed każdą Mszą świętą. (17.30 i 19.30). Pamiętajmy, że we Mszy świętej może uczestniczyć 20 osób.

7. W piątek rozpoczynamy nabożeństwa majowe, które w tym roku będą po każdej odprawionej Mszy świętej.

8. Nabożeństwo Pierwszej Soboty po Mszy świętej o godz. 20.00.