Dziś jest Środa, 12 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Pankracego, Dominika, Achillesa. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 03.05.2020 r.

1. Rozpoczynamy Tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele.

2. Nabożeństwo majowe po każdej Mszy świętej

3. W poniedziałek wspomnienie św. Floriana, w środę święto Apostołów Filipa i Jakuba, w piątek uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika, patrona Polski.

4. W przypadający w tym tygodniu Pierwszy Czwartek miesiąca zapraszam na Godzinę Świętą o 23.00

5. Okazja do spowiedzi świętej pół godziny przed każdą Mszą świętą. Spowiedź ma miejsce w salce na plebanii

6. Proszę o zachowywanie wszelkich wymogów i zaleceń sanitarnych. Trwa epidemia.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.