Dziś jest Środa, 12 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Pankracego, Dominika, Achillesa. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 03.05.2020 r.

1. Rozpoczynamy Tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele.

2. Nabożeństwo majowe po każdej Mszy świętej

3. W poniedziałek wspomnienie św. Floriana, w środę święto Apostołów Filipa i Jakuba, w piątek uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika, patrona Polski.

4. W przypadający w tym tygodniu Pierwszy Czwartek miesiąca zapraszam na Godzinę Świętą o 23.00

5. Okazja do spowiedzi świętej pół godziny przed każdą Mszą świętą. Spowiedź ma miejsce w salce na plebanii

6. Proszę o zachowywanie wszelkich wymogów i zaleceń sanitarnych. Trwa epidemia.