Dziś jest Sobota, 26 września 2020 r. Obchodzimy imieniny: Wawrzyńca, Kosmy, Damiana. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 10.05.2020 r.

1. Zachowujemy limit 20 osób w kościele. W przypadku, gdy wszystkie miejsca w kościele są zajęte możemy pozostać na placu kościelnym zachowując dystans między sobą co najmniej dwa metry. Komunię świętą będzie można przyjąć również przed drzwiami kościoła.

2. W środę 13 maja rozpoczynamy tegoroczne nabożeństwa fatimskie Msza święta o godz. 20.00, a po niej różaniec fatimski.

3. W czwartek w święto św. Macieja Apostoła z inicjatywy papieża Franciszka dzień modlitwy, postu i dzieł miłosierdzia w intencji ustania epidemii. W tym dniu okazja do modlitwy o godz. 7.00 Msza święta i część radosna różańca, o 9.00 Msza święta i część światła, o godz. 15.00 Koronka i część bolesna 18.00 Msza święta i majówka, o 20.00 Msza święta i różaniec – część chwalebna, o 23.00 Godzina święta połączona z Via Lucis ( wielkanocna Droga Krzyżowa)

4. W sobotę święto św. Andrzeja Boboli.

5. Przyszła niedziela zostanie poświęcona osobie św. Jana Pawła II z racji 100 rocznicy jego urodzin.

6. Okazja do spowiedzi świętej pół godziny przed każdą Mszą świętą.

7. Nasz kościół otwarty jest codziennie od 8.00 do 21.00. Zachęcam do modlitwy indywidualnej.

8. Zakład Usług Kominiarskich zawiadamia, że w dniach od 11 do 15 maja będą czyszczone i sprawdzane przewody kominowe.