Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 24.05.2020 r.

1. Trwa nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

2. We wtorek św. Filipa Neri, w piątek św. Urszuli Ledóchowskiej.

3. We wtorek modlimy się za nasze mamy.

4. Nabożeństwo majowe po każdej Mszy świętej.

5. W sobotę Msza wieczorna z uroczystości Zesłania Ducha Świętego w której uczestniczenie jest wypełnieniem obowiązku niedzielnego.

6. Przypominam, że powoli kończy się okres spowiedzi wielkanocnej. Zachęcam do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.

7. W przyszłą niedzielę zostanie wznowiony kurs przedmałżeński w Raniżowie. O 15.00 Msza, a po niej spotkanie