Dziś jest Czwartek, 24 września 2020 r. Obchodzimy imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 31.05.2020 r.

1. Od 30 maja zostały zniesione limity ilości osób w kościele w czasie liturgii. Nadal jednak obowiązuje nas maseczka wewnątrz kościoła. W miarę możliwości zachowujemy odpowiedni dystans społeczny.(dekret ks. bp.)

2. Jutro święto NMP Matki Kościoła, a w czwartek Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

3. Od poniedziałku nie będzie Mszy świętej o godz. 20.00 z wyjątkiem soboty, a ta Msza święta będzie sprawowana jako niedzielna.

4. Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka jutro modlimy w intencji naszych pociech.

5. W Pierwszy Czwartek miesiąca zapraszam na Godzinę Świętą o 23.00.

6. W Pierwszy Piątek miesiąca Msze święte o godz. 7.00 i 18.00. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą świętą. Proszę nie zostawiać spowiedzi na piątek.

7. Chorych odwiedzę w piątek od godz. 16.00 z zachowaniem reżimu sanitarnego. Jeżeli ktoś z chorych lub rodzina ma jakiekolwiek obawy, proszę o telefon z informacją.

8. Nabożeństwo Pierwszej soboty będzie po Mszy świętej o godz. 18.00.

9. Przez cały czerwiec nabożeństwo do Serca Pana Jezusa po Mszy świętej o godz. 18.00, a w niedzielę po 16.00.

10. W przyszłą niedzielę różaniec przed sumą ofiarujemy w intencji zmarłych wspomnianych w wypominkach. Po Sumie zmiana tajemnic różańcowych.

11. Dziękuję Pani Marcie Kaczorowskiej za kwiaty do donic na placu kościelnym.

12. W środę o godz. 19.00 spotkanie rodziców, których dzieci przygotowują się do Pierwszej Komunii Świętej

13. Najbliższa niedziela Trójcy Najświętszej kończy okres Komunii świętej wielkanocnej.

14. W naszych modlitwach osobistych pamiętajmy o naszym kleryku Karolu, który przygotowuje się do przyjęcia święceń diakonatu.