Dziś jest Sobota, 26 września 2020 r. Obchodzimy imieniny: Wawrzyńca, Kosmy, Damiana. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 21.06.2020 r.

1. Dziś o 15.00 nabożeństwo ku czci Miłosierdzia Bożego.

2. Mieszkańcom Żarkowiny dziękuję za przygotowanie naszego kościoła na uroczystość odpustu. Za posprzątanie, dekoracje i ofiarę na kwiaty. Serdeczne Bóg zapłać!

3. Wszystkim, którzy uświetnili przeżycie naszej parafialne uroczystości odpustowej, a więc scholii, ministrantom, strażakom, dekoratorom obrazów, chorągwi i feretronów, dzieciom sypiącym kwiaty niech Bóg wynagrodzi swoim błogosławieństwem.

4. O posprzątanie kościoła proszę kolejnych parafian.

5. W środę uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

6. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy świętej o godz. 18.00

7. W piątek Msza święta na zakończenie roku szkolnego o godz.9.00. Przed Mszą do szkoły na godz. 8.20 zaproszone są dzieci z klas 0-3, a po Mszy reszta klas. Przy wejściu do szkoły będzie mierzona temperatura, a spotkania odbędą się w osobnych pomieszczeniach. Szczegóły znajdziemy na szkolnej stronie internetowej.

8. Modlitwę różańcową przed sumą w przyszłą niedzielę poprowadzi Róża Anny Tereszkiewicz.

9. Od środy rozpoczynamy prace przy układaniu kostki przy plebanii. Zwracam się do Was z gorącą prośbą o pomoc.
Pozwalam sobie wyznaczyć na poszczególne dni konkretne rodziny. Gromadzimy się o godz. 8.00 i pracujemy do godz. 17.00, z przerwą na obiad ok. 13.00.

10. W czasie wakacji Msze święte w niedzielę przed południem będą sprawowane
o godz. 9.00 i 11.00