Dziś jest Poniedziałek, 25 stycznia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Pawła, Miłosza, Elwiry. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 28.06.2020 r.

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła i kwiaty.

2. Jutro uroczystość świętych apostołów Piotra i Pawła. W piątek święto św. Tomasza Apostoła.

3. W Pierwszy Czwartek miesiąca zapraszam na Godzinę Świętą o 23.00.

4. W Pierwszy Piątek miesiąca do chorych udam się o godz. 16.00. O godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi świętej.

5. Nabożeństwo Pierwszej Soboty miesiąca po Mszy świętej o godz. 19.00

6. W niedzielę przed sumą modlitwa różańcowa w int. zmarłych z wypominkach. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

7. W wakacyjne niedziele Msze święte przed południem o godz. 9.00 i 11.00

8. W najbliższą niedzielę na Sumie poświęcenie książeczek dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej. Po Mszy spotkanie. Bardzo proszę, aby dzieci przyniosły ze sobą podręczniki do Religii.

9. Dziękuję za prace wykonane przy układaniu kostki. Bóg zapłać!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może jednocześnie znajdować się 23 osoby