Dziś jest Sobota, 15 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Zofii, Nadziei, Izydora. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 28.06.2020 r.

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła i kwiaty.

2. Jutro uroczystość świętych apostołów Piotra i Pawła. W piątek święto św. Tomasza Apostoła.

3. W Pierwszy Czwartek miesiąca zapraszam na Godzinę Świętą o 23.00.

4. W Pierwszy Piątek miesiąca do chorych udam się o godz. 16.00. O godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi świętej.

5. Nabożeństwo Pierwszej Soboty miesiąca po Mszy świętej o godz. 19.00

6. W niedzielę przed sumą modlitwa różańcowa w int. zmarłych z wypominkach. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

7. W wakacyjne niedziele Msze święte przed południem o godz. 9.00 i 11.00

8. W najbliższą niedzielę na Sumie poświęcenie książeczek dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej. Po Mszy spotkanie. Bardzo proszę, aby dzieci przyniosły ze sobą podręczniki do Religii.

9. Dziękuję za prace wykonane przy układaniu kostki. Bóg zapłać!

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.