Dziś jest Sobota, 15 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Zofii, Nadziei, Izydora. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Piątkowe nabożeństwo ku czci Serca Pana Jezusa połączone z procesją na cmentarz

spj_image

W piątek, tuż przed naszym parafialnym dniem odpustowym, będziemy obchodzić Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze święte o godz. 8.00 i 9.30. W szczególności zapraszam na nabożeństwo ku czci Serca Pana Jezusa (godz. 20.30), połączone z modlitewną procesją na cmentarz w intencji naszych zmarłych.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.