Dziś jest Sobota, 15 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Zofii, Nadziei, Izydora. Wszystkiego najlepszego!

Piątkowe nabożeństwo ku czci Serca Pana Jezusa połączone z procesją na cmentarz

spj_image

W piątek, tuż przed naszym parafialnym dniem odpustowym, będziemy obchodzić Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze święte o godz. 8.00 i 9.30. W szczególności zapraszam na nabożeństwo ku czci Serca Pana Jezusa (godz. 20.30), połączone z modlitewną procesją na cmentarz w intencji naszych zmarłych.