Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 26.07.2020 r.

1. Dziękuje za posprzątanie kościoła i dekoracje kwiatowe.

2. W tym tygodniu patronują nam: w środę – św. Marta; w piątek – św. Ignacy Loyola, prezbiter; w sobotę – św. Alfons Maria Liguori, biskup i doktor Kościoła

3. We wtorek o godz. 19.30 spotkanie rodziców, których dzieci przygotowują się do Pierwszej Komunii.

4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 19.30 do 20.30. Prowadzi Wspólnota dla Intronizacji NSPJ

5. Nabożeństwo Pierwszej Soboty o godz. 19.30

6. Różaniec przed sumą w przyszłą niedzielę odmówimy w int. zmarłych wspomnianych w wypominkach. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

7. Dożynki parafialne organizowane przez sołtysa Kopci odbędą się 16 sierpnia. Szczegóły podam w późniejszym czasie.

8. Po błogosławieństwie mszalnym błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów. Ofiarą składaną przy tej okazji chcemy wesprzeć zakup środków transportu dla misjonarzy. Włączamy się w ten sposób w akcję 1 grosz za szczęśliwie przejechany jeden kilometr