Dziś jest Sobota, 26 września 2020 r. Obchodzimy imieniny: Wawrzyńca, Kosmy, Damiana. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 02.08.2020 r.

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła i kwiaty.

2. We wtorek- św. Jana Vianneya, w czwartek-święto Przemienienia Pańskiego, w sobotę – św. Dominika.

3. Spotkanie dzieci przed Pierwszą Komunią w czwartek o godz. 17.00

4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 19.30 do 20.30. Prowadzi Wspólnota dla Intronizacji NSPJ.

5. W Pierwszy Piątek miesiąca odwiedzę chorych od godz. 16.00. Od godz. 17.30 okazja do spowiedzi świętej

6. Różaniec przed sumą w przyszłą niedzielę poprowadzi Róża Stefanii Kopeć

7. Dożynki parafialne odbędą się 16 sierpnia. Msza święta dziękczynna za plony o godz. 11.00. Nie organizujemy z powodu epidemii agapy, ale zachęcam do zrobienia wieńców dożynkowych.

8. Nie będzie w tym roku pieszej pielgrzymki do Cmolasu. Można indywidualnie korzystać z okazji do zyskania odpustu w sanktuarium Przemienienia Pańskiego.