Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 09.08.2020 r.

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ozdobienie ołtarzy kwiatami. Proszę posprzątać kościół w piątek

2. W poniedziałek – św. Wawrzyńca, we wtorek – św. Klary, w piątek św. Maksymiliana Kolbego, w sobotę uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

3. Spotkanie dzieci do Pierwszej Komunii Świętej we wtorek o godz. 16.00

4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz.19.30 do 20.30. Prowadzi Wspólnota dla Intronizacji NSPJ.

5. Również w czwartek przypada 13 dzień miesiąca. Zapraszam na kolejne nabożeństwo fatimskie o godz. 21.00, tym razem bez Mszy świętej.

6. Spowiedź przed Pierwszą Komunią będzie w piątek o godz. 19.30

7. W sobotę błogosławieństwo kwiatów i ziół na każdej Mszy św.

8. Za tydzień o godz. 9.00 uroczystość Pierwszej Komunii. Bardzo proszę, aby w tej Mszy uczestniczyli jedynie Ci, którzy związani są z tą uroczystością

9. W następną niedzielę Mszą świętą o godz. 11.00 pragniemy podziękować Bogu za plony i chleb codzienny. Zapraszam wszystkich do modlitwy