Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 16.08.2020 r.

1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wypada: w poniedziałek – św. Jacka; w czwartek – św. Bernarda, w piątek – św. Piusa X, w sobotę – Najświętszej Maryi Panny Królowej.

2. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Proszę kolejnych Parafian o zatroszczenie się o naszą świątynię.

3. Za kwiaty dziękuję wczorajszym nowożeńcom Dariuszowi i Natalii.

4. Rodzicom dzieci, które dziś przystępują do Pierwszej Komunii świętej dziękuję za współpracę w przygotowaniu dzieci do tej uroczystości, posprzątanie placu kościelnego i kościoła, dekoracje i kompozycje kwiatowe. Dziękuję również za dar ołtarza w wysokości 1900 złotych z którego został zakupiony pulpit pod mszał mosiężno- skórzany. Bóg zapłać!

5. Zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu w czwartek o godz. 19.30 do 20.30

6. Różaniec przed sumą poprowadzi Róża Teresy Sudoł.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.