Dziś jest Piątek, 25 września 2020 r. Obchodzimy imieniny: Aurelii, Wladysława, Kleofasa. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 16.08.2020 r.

1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wypada: w poniedziałek – św. Jacka; w czwartek – św. Bernarda, w piątek – św. Piusa X, w sobotę – Najświętszej Maryi Panny Królowej.

2. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Proszę kolejnych Parafian o zatroszczenie się o naszą świątynię.

3. Za kwiaty dziękuję wczorajszym nowożeńcom Dariuszowi i Natalii.

4. Rodzicom dzieci, które dziś przystępują do Pierwszej Komunii świętej dziękuję za współpracę w przygotowaniu dzieci do tej uroczystości, posprzątanie placu kościelnego i kościoła, dekoracje i kompozycje kwiatowe. Dziękuję również za dar ołtarza w wysokości 1900 złotych z którego został zakupiony pulpit pod mszał mosiężno- skórzany. Bóg zapłać!

5. Zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu w czwartek o godz. 19.30 do 20.30

6. Różaniec przed sumą poprowadzi Róża Teresy Sudoł.