Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 23.08.2020 r.

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła i za kwiaty. Proszę kolejnych Parafian o zatroszczenie się o naszą świątynię.

2. Dziękuję wszystkim którzy przygotowali nasze dożynki parafialne. Kołu Gospodyń Wiejskich, mieszkańcom Płazówki, Starych Kopci i Ozgów za przygotowanie wieńców dożynkowych. Szczególne podziękowania dla sołtysa Antoniego Puzio za koordynację całego przedsięwzięcia.

3. Jutro święto św. Bartłomieja Apostoła, w środę uroczystość NMP Częstochowskiej, w czwartek wspomnienie św. Moniki, w piątek św. Augustyna, w sobotę męczeństwa św. Jana Chrzciciela.

4. Zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu w czwartek od 19.30 do 20.30.

5. Różaniec przed sumą w przyszła niedzielę ofiarujemy w int. zmarłych z naszych wypominek.