Dziś jest Sobota, 15 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Zofii, Nadziei, Izydora. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 06.09.2020r.

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła i kwiaty.

2. We wtorek święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Poświęcenie ziarna siewnego na Mszy świętej o godz. 7.00 i 18.00

3. Modlitwę różańcową przed sumą poprowadzi Róża Stanisławy Dzióba.

4. W niedzielę, 13 dzień miesiąca o godz. 15.00 modlitwy do Miłosierdzia Bożego i różaniec fatimski, a po nich Msza święta.