Dziś jest Sobota, 15 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Zofii, Nadziei, Izydora. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 06.09.2020r.

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła i kwiaty.

2. We wtorek święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Poświęcenie ziarna siewnego na Mszy świętej o godz. 7.00 i 18.00

3. Modlitwę różańcową przed sumą poprowadzi Róża Stanisławy Dzióba.

4. W niedzielę, 13 dzień miesiąca o godz. 15.00 modlitwy do Miłosierdzia Bożego i różaniec fatimski, a po nich Msza święta.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.