Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 20.09.2020 r.

1. Nowożeńcom Małgorzacie i Sylwestrowi oraz ich rodzinom dziękuję za posprzątanie kościoła i za kwiaty.

2. W poniedziałek – święto św. Matusza Apostoła i Ewangelisty, w środę – wspomnienie św. Ojca Pio

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 18.30 do 19.30

4. Modlitwę różańcową prze sumą w przyszłą niedzielę poprowadzi Róża Zbigniewa Brylowskiego

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.