Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 20.09.2020 r.

1. Nowożeńcom Małgorzacie i Sylwestrowi oraz ich rodzinom dziękuję za posprzątanie kościoła i za kwiaty.

2. W poniedziałek – święto św. Matusza Apostoła i Ewangelisty, w środę – wspomnienie św. Ojca Pio

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 18.30 do 19.30

4. Modlitwę różańcową prze sumą w przyszłą niedzielę poprowadzi Róża Zbigniewa Brylowskiego