Dziś jest Poniedziałek, 26 lipca 2021 r. Obchodzimy imieniny: Anny, Mirosławy, Grażyny. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 29.09.2019 r.

1. Dziękuję za posprzątanie i kwiaty do kościoła.

2. Od jutra główna Msza św. wieczorowa o godz. 17.00.

3. Zbiórka ministrantów jutro po Mszy świętej.

4. We wtorek o godz. 14.00 pogrzeb śp. Stanisławy Dzióba, mamy ks. Marka, naszego Rodaka. Różaniec w intencji zmarłej dzisiaj o godz. 17.00 i jutro o godz. 17.30

5. W czwartek rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe, które w tym roku będą o godz. 16.30. W niedzielę o 15.30.

6. W poniedziałek wspomnienie św. Wacława, we wtorek- święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w środę św. Hieronima, w czwartek- św. Teresy od Dzieciątka Jezus, w piątek- św. Aniołów Stróżów

7. W pierwszy Czwartek miesiąca zapraszam na Godzinę Świętą o 23.00.

8. W Pierwszy Piątek miesiąca do chorych udam się o godz. 14.00. Adoracja Wspólnoty dla Intronizacji NSPJ będzie w tym tygodniu w piątek. Rozpocznie się o godz. 16.00, o 16.30 będzie modlitwa różańcowa. Okazja do spowiedzi będzie w czasie adoracji

9. Nabożeństwo Pierwszej Soboty w tym miesiącu połączymy z Różańcem.

10. W ramach Wielkiej Nowenny przed uroczystością Chrystusa Króla Wszechświata Wspólnoty dla Intronizacji NSPJ z naszego dekanatu zapraszają na dobę adoracji z 4 na 5 października, tym razem w kościele w Woli Raniżowskiej. Nasza Wspólnota ma czuwanie 17.30 do 19.00

11. Za tydzień na sumie poświęcenie różańców dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych i spotkanie z rodzicami dzieci z klasy III. Modlitwę różańcową przed sumą w przyszłą niedzielę ofiarujemy w intencji naszych zmarłych.