Dziś jest Środa, 12 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Pankracego, Dominika, Achillesa. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

U stóp Krzyża – z modlitwą o ustanie epidemii

modlitwa_o_ustanie_epidemii

15.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego.

15.30 – Msza święta w int. Parafian

16.00 – 17.00 adoracja prywatna

17.00 – Droga Krzyżowa

18.00 – Msza święta

19.00 – 20.00 – adoracja prywatna

20.00 – adoracja prowadzona przez parafialną Wspólnotę dla Intronizacji NSPJ.

21.00 – Apel Jasnogórs

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.