Dziś jest Środa, 12 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Pankracego, Dominika, Achillesa. Wszystkiego najlepszego!

U stóp Krzyża – z modlitwą o ustanie epidemii

modlitwa_o_ustanie_epidemii

15.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego.

15.30 – Msza święta w int. Parafian

16.00 – 17.00 adoracja prywatna

17.00 – Droga Krzyżowa

18.00 – Msza święta

19.00 – 20.00 – adoracja prywatna

20.00 – adoracja prowadzona przez parafialną Wspólnotę dla Intronizacji NSPJ.

21.00 – Apel Jasnogórs