Dziś jest Sobota, 31 października 2020 r. Obchodzimy imieniny: Urbana, Saturnina, Krzysztofa. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 11.10.2019 r.

1. Przeżywamy dziś kolejny Dzień Papieski. Do puszek składamy ofiarę na fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia, wspomagając zdolną młodzież w trudnej sytuacji finansowej.

2. Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę.

3. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy: we wtorek – Bł. Honorata Koźmińskiego, w czwartek – Św. Teresy z Avila, dziewicy; w piątek – wspomnienie Św. Jadwigi Śląskiej; w sobotę – wspomnienie Św. Ignacego Antiocheńskiego, bpa i męczennika

4. Na nabożeństwo październikowe gromadzimy się w naszym kościele w dni powszednie o godz. 16.30

5. We wtorek 13 dzień miesiąca i ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. Różaniec o 16.30 i po nim Msza święta.

6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 16.00, a o 16.30 Różaniec.

7. W sobotę przypada 16 rocznica śmierci ks. Józefa Burlikowskiego. Msza w jego intencji o godz. 16.00

8. W przyszłą niedzielę początek Tygodnia Misyjnego. Taca na misje.

9. Modlitwę różańcową przed sumą poprowadzi Róża Władysława Pyryta

Od 17 października nasz powiat kolbuszowski znajduje się w „czerwonej strefie”.
W związku z wprowadzonymi obostrzeniami w naszym kościele może przebywać jednocześnie 45 osób, nie licząc celebransa i asysty liturgicznej.