Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 11.10.2019 r.

1. Przeżywamy dziś kolejny Dzień Papieski. Do puszek składamy ofiarę na fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia, wspomagając zdolną młodzież w trudnej sytuacji finansowej.

2. Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę.

3. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy: we wtorek – Bł. Honorata Koźmińskiego, w czwartek – Św. Teresy z Avila, dziewicy; w piątek – wspomnienie Św. Jadwigi Śląskiej; w sobotę – wspomnienie Św. Ignacego Antiocheńskiego, bpa i męczennika

4. Na nabożeństwo październikowe gromadzimy się w naszym kościele w dni powszednie o godz. 16.30

5. We wtorek 13 dzień miesiąca i ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. Różaniec o 16.30 i po nim Msza święta.

6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 16.00, a o 16.30 Różaniec.

7. W sobotę przypada 16 rocznica śmierci ks. Józefa Burlikowskiego. Msza w jego intencji o godz. 16.00

8. W przyszłą niedzielę początek Tygodnia Misyjnego. Taca na misje.

9. Modlitwę różańcową przed sumą poprowadzi Róża Władysława Pyryta

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.