Dziś jest Piątek, 23 października 2020 r. Obchodzimy imieniny: Marleny, Seweryna, Igi. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 18.10.2020 r.

1. Dziś niedziela misyjna. Taca przeznaczona na misje.

2. We wtorek przypada wspomnienie św. Jana Kantego, w czwartek – rocznica poświęcenia bazyliki katedralnej w Sandomierzu.

3. Dziękuję za posprzątanie kościoła i kwiaty. Kolejnym parafianom polecamy troskę o nasz kościół.

4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 16.00

5. Modlitwę różańcową przed sumą w przyszłą niedzielę poprowadzi Róża Janiny Tęcza

6. Za tydzień zmiana czasu na zimowy. Przestawiamy zegarki o jedną godzinę wstecz.

7. Według zaleceń władz kościelnych w tym roku nie będzie Mszy świętej na cmentarzu w uroczystość Wszystkich Świętych.

Od 17 października nasz powiat kolbuszowski znajduje się w „czerwonej strefie”.
W związku z wprowadzonymi obostrzeniami w naszym kościele może przebywać jednocześnie 45 osób, nie licząc celebransa i asysty liturgicznej.