Dziś jest Środa, 12 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Pankracego, Dominika, Achillesa. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 25.10.2019 r.

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła, wymianę kwiatów, złożoną ofiarę i zgrabienie liści przed kościołem. Troskę o świątynię powierzamy kolejnym parafianom.

2. W środę święto Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

3. Nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 16.30.

4. Od czwartku do soboty włącznie okazja do spowiedzi świętej od godz. 16.00 do 17.00

5. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od 16.00

6. Za tydzień uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 12.30.

7. Różaniec przed sumą w przyszła niedzielę ofiarujemy w intencji naszych zmarłych.

8. Zmiana tajemnic różańcowych będzie w niedzielę 8 listopada