Dziś jest Środa, 21 października 2020 r. Obchodzimy imieniny: Urszuli, Hilarego, Jakuba. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 4.10.2020 r.

1. Dziś nabożeństwo różańcowe o godz. 15.30. W ciągu tygodnia o godz.16.30

2. W tym tygodniu wspominamy: jutro – św. Faustyny Kowalskiej, w środę – N.M.P Różańcowej, w sobotę – Bł. Wincentego Kadłubka, patrona naszej diecezji.

3. Dziękuję za posprzątanie kościoła i za kwiaty. Troskę o nasz kościół powierzamy kolejnym parafianom.

4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się o godz. 16.00, a pół godziny później odprawimy nabożeństwo różańcowe.

5. Za tydzień w niedzielę wypada kolejny Dzień Papieski. Zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.

6. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli w organizacji pogrzebu śp. Stanisławy Dzióba. Ministrantom, Dominikowi- organiście, panu Stanisławowi Kopeć.

7. Na stoliku z prasą wyłożone są kartki na wypominki. Podobnie, jak w ubiegłym roku u góry kartki napisać przysiołek z którego pochodzą wypominki. Dzięki temu będziemy wiedzieli którego dnia będzie różaniec w intencji naszych zmarłych. Porządek poszczególnych przysiołków podam w ostatnią niedzielę października

Od 17 października nasz powiat kolbuszowski znajduje się w „czerwonej strefie”.
W związku z wprowadzonymi obostrzeniami w naszym kościele może przebywać jednocześnie 45 osób, nie licząc celebransa i asysty liturgicznej.