Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 4.10.2020 r.

1. Dziś nabożeństwo różańcowe o godz. 15.30. W ciągu tygodnia o godz.16.30

2. W tym tygodniu wspominamy: jutro – św. Faustyny Kowalskiej, w środę – N.M.P Różańcowej, w sobotę – Bł. Wincentego Kadłubka, patrona naszej diecezji.

3. Dziękuję za posprzątanie kościoła i za kwiaty. Troskę o nasz kościół powierzamy kolejnym parafianom.

4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się o godz. 16.00, a pół godziny później odprawimy nabożeństwo różańcowe.

5. Za tydzień w niedzielę wypada kolejny Dzień Papieski. Zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.

6. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli w organizacji pogrzebu śp. Stanisławy Dzióba. Ministrantom, Dominikowi- organiście, panu Stanisławowi Kopeć.

7. Na stoliku z prasą wyłożone są kartki na wypominki. Podobnie, jak w ubiegłym roku u góry kartki napisać przysiołek z którego pochodzą wypominki. Dzięki temu będziemy wiedzieli którego dnia będzie różaniec w intencji naszych zmarłych. Porządek poszczególnych przysiołków podam w ostatnią niedzielę października

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.