Dziś jest Środa, 12 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Pankracego, Dominika, Achillesa. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 01.11.2020 r.

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła, kwiaty i zgrabienie liści. Zapraszam kolejnych Parafian, aby zatroszczyć się o naszą świątynię.

2. Jutro Wspomnienie Wszystkich Wiernych zmarłych. Msze święte o godz. 7.00, 9.00, 15.00 i 17.00. Nie będzie procesji na cmentarz, ale po każdej Mszy świętej będą modlitwy za zmarłych.

3. W środę wspomnienie św. Karola Boromeusza.

4. Od środy modlimy się za zmarłych wspomnianych w wypominkach w różańcu po Mszy świętej. W niedzielę różaniec z wypominkami o 15.15

5. W czwartek o godz. 23.00 zapraszam na „Godzinę Świętą”

6. W Pierwszy Piątek miesiąca udam się do chorych od godz. 14.00. Od 16.00 okazja do spowiedzi świętej

7. Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Wspólnotę dla Intronizacji NSPJ odbędzie się w piątek od godz. 16.00

8. Nabożeństwo Pierwszej Soboty miesiąca połączymy z modlitwą wypominkową.

9. Modlitwę różańcową przed sumą w przyszła niedzielę poprowadzi Róża Mariana Ozgi.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.