Dziś jest Wtorek, 24 listopada 2020 r. Obchodzimy imieniny: Flory, Emmy, Chryzogona. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 22.11.2020 r.

1. Niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata kończy rok liturgiczny. Za tydzień, pierwsza niedziela Adwentu.

2. W poniedziałek patronują nam święci męczennicy Andrzej Dung-Lanc i towarzysze.

3. Dziękuje za posprzątanie kościoła, ofiarę i zgrabienie liści..Kolejnych Parafian proszę o zatroskanie się o naszą świątyni

4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek po Mszy świętej.

5. Modlitwę różańcową przed sumą w przyszła niedzielę ofiarujemy w intencji zmarłych wspomnianych w wypominkach.

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może jednocześnie znajdować się 23 osoby