Dziś jest Poniedziałek, 26 lipca 2021 r. Obchodzimy imieniny: Anny, Mirosławy, Grażyny. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 29.11.2020 r.

1. Dzisiaj rozpoczynamy nowy rok liturgiczny.

2. Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę.

3. W tym tygodniu wypada: w poniedziałek – święto św. Andrzeja Apostoła, w czwartek – wspomnienie św. Franciszka Ksawerego.

4. Od jutra rozpoczynamy Roraty, które w tym roku będą o godz. 7.00.

5. W Pierwszy Czwartek miesiąca zapraszam na Godzinę Świętą o 23.00

6. Adoracja Najświętszego Sakramentu będzie w tym tygodniu w piątek od godz.15.00 do godz. 16.00. W czasie adoracji okazja do spowiedzi.

7. Do chorych udam się w piątek od godz. 14.00.

8. Nabożeństwo Pierwszej Soboty po Roratach.

9. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 9.30 poświęcenie medalików dla dzieci, które przygotowują się do Pierwszej Komunii.

10. Modlitwę różańcową przed sumą poprowadzi Róża Zbigniewa Brylowskiego.

11. Za tydzień dzień solidarności z Kościołem na Wschodzie. Oprócz modlitwy, tradycyjnie odbędzie się zbiórka do puszek z przeznaczeniem na pomoc temu Kościołowi.

12. Prze nabycie świecy na stół wigilijny wspomagamy Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Minimalny koszt świecy wynosi 5 zł.

13. Poświęcone opłatki znajdują się przy ołtarzu Matki Bożej. Dobrowolna ofiarą wspomagamy dekorację na Boże Narodzenie