Dziś jest Poniedziałek, 26 lipca 2021 r. Obchodzimy imieniny: Anny, Mirosławy, Grażyny. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 06.12.2020 r.

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę.

2. Ofiarami do puszek wspieramy dziś Kościół na wschodzie.

3. Roraty w naszej parafii w dni powszednie o godz. 7.00.

4. W poniedziałek: św. Ambrożego, we wtorek uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP – Msze święte o godz. 7.00, 11.00, 16.00 i 17.00

5. Od godziny 12 – 13 będzie miała miejsce Godzina Łaski. Matka Boża objawiając się 8 grudnia 1947 roku pielęgniarce Pierinie Gilli Montichiari we Włoszech powiedziała: „Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata. Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla duszy i dla ciała. Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga. Pan, mój Boski Syn Jezus, okaże wielkie miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą się modlić za bliźnich. Jest moim życzeniem, aby ta godzina była rozpowszechniona. Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny łaski. Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu”. Nie zmarnujmy tej zachęty i propozycji, jedynej godziny w skali całego roku i przyjdźmy do kościoła, by wspólnie przeżyć tę Godzinę Łaski.

6. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy świętej wieczornej.

7. Modlitwę różańcową przed sumą w przyszłą niedzielę poprowadzi Róża Władysława Pyryta.

8. W przyszłą niedzielę nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00, a po nim Msza święta

9. Od jutra w całej Polsce rozpoczyna się nowenna do św. Andrzeja Boboli o ustanie epidemii.

10. „Za pośrednictwem Konferencji Episkopatu Polski, Prezes Naczelnej Rady Lekarskiej, zwraca się z gorącym apelem do wszystkich osób, które przeszły chorobę COVID-19 o oddawanie osocza. Jak czytamy w Apelu „Badania naukowe potwierdzając, że osocze ozdrowieńców, podane we wczesnej fazie choroby, może zmniejszyć ryzyko zgonu. Dawcą może być każdy ozdrowieniec. Wystarczy zgłosić się – nie wcześniej niż po miesiącu od wyzdrowienia – do regionalnego centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Wszystkim, którzy pozytywnie odpowiedzą na Apel serdecznie dziękujemy”.