Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 13.12.2020 r.

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Proszę kolejne rodziny o sprzątanie naszej świątyni w sobotę o godz. 9.30

2. Dziś o godz. 15.00 nabożeństwo kuc czci Miłosierdzia Bożego.

3. Roraty codziennie o godz. 7.00 z wyłączaniem najbliższej środy w którą roraty będą o godz. 16.00

4. Jutro wspomnienie św. Jana od Krzyża.

5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek po Mszy św. wieczornej. W czasie adoracji okazja do spowiedzi świętej.

6. Modlitwę różańcową przed sumą w przyszłą niedzielę poprowadzi Róża Marii Puzio.

7. Z racji pandemii nie organizujemy dnia spowiedzi dla wszystkich. Bardzo proszę korzystać ze spowiedzi pół godziny przed Mszą świętą. Z zamiarem spowiedzi proszę nie przychodzić w ostatniej chwili. Pięć minut przed rozpoczęciem Mszy świętej wychodzę z konfesjonału, aby rozpocząć Eucharystię o ustalonej godzinie. W sobotę o godz. 8.30 okazja do spowiedzi. Będzie spowiadał jeden ksiądz z sąsiedniej parafii przez godzinę.

8. Z racji limitu osób mogących przebywać jednocześnie w kościele, zaplanowałem w tym roku dwie Pasterki, o godz. 22.00 i 24.00

9. Nie została przewidziana wizyta duszpasterska z racji trwającej pandemii.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.