Dziś jest Środa, 27 stycznia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Przybysława, Anieli, Jerzego. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 20.12.2020 r.

1. Dziękuję z posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Proszę kolejnych parafian o posprzątanie kościoła w czwartek po Roratach.

2. Roraty do czwartku o godz. 7.00, z wyjątkiem środy, w którą Roraty będą o godz. 16.00

3. Do chorych z posługą sakramentalną przed świętami udam się we wtorek od godz. 9.30. Proszę zgłaszać chorych w zakrystii lub dzwoniąc do mnie na tel. komórkowy (mój numer: 602262993)

4. Adoracja Najświętszego Sakramentu będzie w tym tygodniu w środę po Mszy świętej.

5. Okazja do spowiedzi pół godz. przed Mszą świętą i w czasie adoracji w środę.

6. W tym roku będą dwie Pasterki, o godz. 22.00 i o północy. Kolejne Msze święte w Boże Narodzenie o godz. 9.00, 11.00 i 13.00. Kto będzie obecny na Pasterkach zadość uczyni obowiązkowi udziału we Mszy świętej w Boże Narodzenie. Dlatego zachęcam do tego, aby innym zostawić miejsce na pozostałych Eucharystiach.

7. W oktawie Narodzenia Pańskiego wspominamy: w sobotę – św. Szczepana – poświęcenie owsa na wszystkich Mszach św. o godz. 8.00, 9.30, 11.00 i 15.00

8. W przyszłą niedzielę przypada święto świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. Odpust w Hucie Komorowskiej.

9. Modlitwę różańcową przed sumą ofiarujemy w intencji zmarłych

10. Trwa instalacja kamer monitorujących nasz kościół na zewnątrz, plac kościelny i cmentarny

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może jednocześnie znajdować się 23 osoby