Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 27.12.2020 r.

1. Dziękuję Parafianom, którzy posprzątali nasz kościół przed świętami i złożyli ofiarę. Zapraszam do zatroszczenia się o naszą świątynie kolejnych Parafian.

2. W czwartek ostatni dzień roku. O godz. 15.00 zapraszam na Koronkę do Miłosierdzia Bożego, która rozpocznie nabożeństwo dziękczynno przebłagalne na zakończenie roku. Bezpośrednio po nabożeństwie rozpocznie się Msza święta.

3. Dnia 1 stycznia czcimy Świętą Bożą Rodzicielkę Maryję. Msze święte o godz. 8.00, 9.30, 11.00 i 13.00. To również dzień modlitw o pokój na świecie.

4. W piątek do chorych udam się od godz. 14.00.

5. W sobotę nabożeństwo Pierwszej Soboty po Mszy świętej

6. W niedzielę różaniec przed sumą w intencji zmarłych, a po Mszy zmiana tajemnic różańcowych.

7. Według zapowiedzi nie ma w tym roku wizyty duszpasterskiej. Zapraszam na Msze święte sprawowane w intencji mieszkańców poszczególnych przysiołków.