Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 03.01.2021 r.

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Proszę kolejnych Parafian, aby zatroszczyli się o porządek w naszej świątyni.

2. W środę uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. w porządku niedzielnym, a na nich poświęcenie kredy i kadziła.

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek po Mszy świętej.

4. W przyszła niedzielę przypada święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Bożego Narodzenia.

5. Modlitwę różańcową przed sumą za tydzień poprowadzi Róża Zofii Kopeć

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.