Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 03.01.2021 r.

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Proszę kolejnych Parafian, aby zatroszczyli się o porządek w naszej świątyni.

2. W środę uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. w porządku niedzielnym, a na nich poświęcenie kredy i kadziła.

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek po Mszy świętej.

4. W przyszła niedzielę przypada święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Bożego Narodzenia.

5. Modlitwę różańcową przed sumą za tydzień poprowadzi Róża Zofii Kopeć