Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 10.01.2021 r.

1. Kończymy dziś liturgiczny okres Bożego Narodzenia.

2. Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Kolejne rodziny proszę o zatroszczenie się o świątynię parafialną.

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w tym tygodniu będzie w czwartek po Mszy świętej

4. Modlitwę różańcową przed sumą w przyszłą niedzielę poprowadzi Róża Mariana Ozgi.