Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 17.01.2021 r.

1. W tym tygodniu wspominamy: we wtorek – św. Józefa Sebastiana Pelczara, w czwartek – św. Agnieszkę.

2. Jutro rozpoczynamy Tydzień modlitw o jedność chrześcijan.

3. Dziękuję Parafianom, którzy posprzątali nasz kościół i złożyli ofiarę. Zapraszam do zatroszczenia się o naszą świątynie kolejnych Parafian

4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek po Mszy świętej

5. Proszę, aby w przyszłą niedzielę modlitwę różańcową przed sumą poprowadziła Róża Marii Rozmus.

6. Za tydzień niedziela Słowa Bożego