Dziś jest Środa, 12 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Pankracego, Dominika, Achillesa. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 24.01.2021 r.

1. Dziękuję Parafianom, którzy posprzątali nasz kościół i złożyli ofiarę. Zapraszam do zatroszczenia się o naszą świątynie kolejnych Parafian.

2. Jutro święto Nawrócenia św. Pawła, we wtorek wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa, w czwartek -św. Tomasza z Akwinu

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek po Mszy świętej.

4. W przyszłą niedzielę modlitwę różańcową przed sumą poprowadzi Róża Teresy Sudoł