Dziś jest Środa, 12 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Pankracego, Dominika, Achillesa. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 31.01.2021 r.

1. Dziękuję Parafianom, którzy posprzątali nasz kościół i złożyli ofiarę. Zapraszam do zatroszczenia się o naszą świątynie kolejnych Parafian.

2. We wtorek 2 lutego przypada święto Ofiarowania Pańskiego. Błogosławieństwo świec na wszystkich Mszach świętych, które będą o godz. 7.00, 9.00, 16.00 i 17.00. Taca w tym dniu zostanie przekazana dla wspólnoty Sióstr Klarysek w Sandomierzu

3. W Pierwszy Czwartek miesiąca zapraszam na Godzinę Świętą o 23.00

4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w tym tygodniu w piątek od 16.00. W czasie adoracji okazja do spowiedzi świętej z racji Pierwszego Piątku. Do chorych udam się o godz. 14.00

5. Nabożeństwo Pierwszej Soboty miesiąca po Mszy świętej.

6. W przyszłą niedzielę modlitwę różańcową przed sumą ofiarujemy w int. zmarłych wspomnianych w wypominkach. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych.