Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 07.02.2021 r.

1. Dziękuję Parafianom, którzy rozebrali dekoracje świąteczne, posprzątali nasz kościół i udekorowali kwiatami. Zapraszam do zatroszczenia się o naszą świątynię kolejnych parafian

2. W środę wspomnienie św. Scholastyki.

3. W czwartek z racji wspomnienia Matki Bożej z Lourdes przypada Światowy Dzień Chorego. Zapraszam chorych na Mszę świętą w ich intencji z udzieleniem sakramentu Namaszczenia Chorych o godz. 17.00 Od 16.00 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi świętej.

4. Proszę, aby w przyszłą niedzielę modlitwę różańcową przed sumą poprowadziła Róża Marii Kolano

5. W przyszła niedzielę o 15.00, nabożeństwo ku czci miłosierdzia Bożego, a po nim Msza święta.

6. W najbliższą niedzielę do puszek zbieramy na fundusz pomocy chorym kapłanom naszej diecezji.