Dziś jest Środa, 12 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Pankracego, Dominika, Achillesa. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 14.02.2021 r.

1. Dziś zbiórka na fundusz dla chorych kapłanów diecezji sandomierskiej

2. Dziękuję Parafianom, którzy posprzątali nasz kościół i złożyli ofiarę. Zapraszam do zatroszczenia się o naszą świątynię kolejnych Parafian

3. Dziś rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu

4. W środę popielcową Msze święte z obrzędem posypanie głów popiołem o godz. 7.00, 9.30, 15.30 i 17.00. O godz. 15.00. nabożeństwo ku czci miłosierdzia Bożego. Przypominam, że w tym dniu obowiązuje nas post ścisły. Taca przeznaczona na Caritas

5. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy świętej o godz. 17.00

6. W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 16.15, następnie o godz. 17.00 Msza święta. Druga Msza święta o godz. 18.00 i po niej Droga Krzyżowa dla pozostałych.

7. Modlitwę różańcową przed sumą w przyszła niedzielę poprowadzi Róża Anny Klecha.

8. Nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 15.00. Na nabożeństwie zbieramy fundusze na zakup kwiatów do grobu pańskiego.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.