Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 21.02.2021 r.

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę

2. Nabożeństwo Gorzkie Żale dziś o godz. 15.00

3. Jutro święto Katedry św. Piotra

4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek po Mszy świętej

5. W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 16.15 i po Mszy o godz. 18.00

6. Modlitwę różańcową przed sumą w przyszłą niedzielę poprowadzi Róża Janiny Tęcza

7. W najbliższą niedzielę zbiórka do puszek na rzecz dzieła pomocy misjonarzom „Ad gentes”

8. W ramach roku św. Józefa, proponuję Wielkopostne wtorki ze świętym Józefem

9. Jak co roku możemy pomóc chorej Klarze przekazując 1% z naszego podatku. Foldery ze szczegółami znajdują się na stoliku z prasą katolicką.