Dziś jest Wtorek, 20 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Czesława, Agnieszki, Mariana. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 28.02.2021 r.

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę.

2. Do puszki zbieramy dziś na rzecz dzieła pomocy misjom „Ad gentes”.

3. O 15.00 zapraszam na Gorzkie Żale.

4. Zapraszam na drugi wielkopostny wtorek ze św. Józefem. Porządek nabożeństwa identyczny jak ostatnio. Rozpoczynamy Mszą świętą o godz. 18.00, kończymy Apelem Jasnogórskim o 21.00

5. Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Wspólnotę Dzieła Intronizacji NSPJ, będzie w tym tygodniu w środę od godz. 15.30.

6. Z racji Pierwszego Piątku okazja do spowiedzi będzie we wtorek od 19.00 do 20.00 i w środę od 15.30 do 16.30.

7. W Pierwszy Czwartek miesiąca zapraszam na Godzinę Świętą o 23.00

8. W Pierwszy Piątek miesiąca odwiedzę chorych od godz. 14.00.

9. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o 16.15 i po Mszy św. o godz. 18.00

10. Nabożeństwo Pierwszej Soboty miesiąca zacznie się o 16.15

11. Modlitwę różańcową przed sumą ofiarujemy w intencji zmarłych wspomnianych w wypominkach. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych.