Dziś jest Wtorek, 20 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Czesława, Agnieszki, Mariana. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 07.03.2021 r.

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę.

2. O 15.00 zapraszam na Gorzkie Żale.

3. Jutro modlimy się w intencji Kobiet z racji ich święta.

4. Zapraszam wielkopostny wtorek ze św. Józefem. Rozpoczynamy Mszą świętą o godz. 18.00.

5. W środę rozpoczynamy nowennę przed uroczystością św. Józefa.

6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek po Mszy świętej.

7. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o 16.15 i po Mszy św. o godz. 18.00

8. Modlitwę różańcową przed sumą w przyszłą niedzielę poprowadzi Róża Zbigniewa Brylowskiego.

9. Zapisy do naszego przedszkola odbędą się we wtorek (09.03.2021r.), w godz. 10.30-11.30, w sali nr 8 na parterze szkoły. Przyjmowane są dzieci od 4 lat.