Dziś jest Wtorek, 20 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Czesława, Agnieszki, Mariana. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 14.03.2021 r.

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę.

2. O 15.00 zapraszam na Gorzkie Żale.

3. Zapraszam na kolejny wielkopostny wtorek ze św. Józefem. Rozpoczynamy Mszą świętą o godz. 18.00

4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek po Mszy świętej o 17.00

5. Okazja do spowiedzi świętej we wtorek od 19.00 do 20.00 i w czwartek podczas adoracji.

6. W piątek Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. Msze święte w tym dniu o godz. 7.00, 15.30. 17.00 i 18.00

7. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o 16.15 i po Mszy św. o godz. 18.00

8. Modlitwę różańcową przed sumą w przyszłą niedzielę poprowadzi Róża Władysława Pyryta

9. Do nabycia baranki na stół wielkanocny. Minimalna kwota to 5 zł. Nabywając baranki wspomagamy działalność Caritas.