Dziś jest Wtorek, 20 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Czesława, Agnieszki, Mariana. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 21.03.2021 r.

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę.

2. O 15.00 zapraszam na Gorzkie Żale.

3. Zapraszam na kolejny wielkopostny wtorek ze św. Józefem. Rozpoczynamy Mszą świętą o godz. 18.00.

4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w tym tygodniu będzie w środę po Mszy świętej.

5. W czwartek Uroczystość Zwiastowania NMP. Msze święte w tym dniu o godz. 8.00, 9.30. 15.30. 17.00

6. W czwartek Dzień Świętości Życia. Będziemy się modlić o uszanowanie każdego życia od momentu poczęcia aż do naturalnej śmierci. O godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego. Po Mszy świętej o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do modlitwy indywidualnej. O godz. 20.30 różaniec w intencji ochrony życia i zakończenie adoracji Apelem Jasnogórskim.

7. Okazja do spowiedzi świętej we wtorek od 19.00 do 20.00 (dwóch księży) w środę podczas adoracji (jeden ksiądz) i w czwartek od 19.00 do 20.00 (trzech księży)

8. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o 16.15 i po Mszy św. o godz. 18.00

9. Za tydzień poświęcenie palm na każdej Mszy świętej

10. W nocy z soboty na niedzielę zmieniamy czas na letni. Przesuwamy zegarki godzinę do przodu.

11. Zachęcam do podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

12. Od jutra rekolekcje internetowe dla dzieci.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.