Dziś jest Wtorek, 20 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Czesława, Agnieszki, Mariana. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Pomódl się o ochronę życia

wielki_post2021_thumb

Dnia 19 marca rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Ochronę Życia, który potrwa do 25 marca. Codziennie odmawiamy litanię do św. Józefa, modlitwę ułożoną przez św. Jana Pawła II i krótkie rozważanie. Będziemy się modlić w tej intencji po Mszy świętej o godz. 17.00. Zachęcam do podjęcia tej modlitwy przy pomocy materiałów z naszej strony parafialnej, albo ze strony www.zazyciem.pro-life.pl

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.