Dziś jest Wtorek, 20 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Czesława, Agnieszki, Mariana. Wszystkiego najlepszego!

Pomódl się o ochronę życia

wielki_post2021_thumb

Dnia 19 marca rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Ochronę Życia, który potrwa do 25 marca. Codziennie odmawiamy litanię do św. Józefa, modlitwę ułożoną przez św. Jana Pawła II i krótkie rozważanie. Będziemy się modlić w tej intencji po Mszy świętej o godz. 17.00. Zachęcam do podjęcia tej modlitwy przy pomocy materiałów z naszej strony parafialnej, albo ze strony www.zazyciem.pro-life.pl