Dziś jest Wtorek, 20 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Czesława, Agnieszki, Mariana. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 04.04.2020 r.

1. Dziękuję rodzicom uczniów z klasy ósmej i Parafianom z tzw. kolejki za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę.

2. Do soboty nowenna przed świętem Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00

3. Adoracja Wspólnoty Dzieła Intronizacji NSPJ w czwartek o 15.00 w ramach nowenny do Miłosierdzia Bożego

4. W niedzielę o 15.00 nabożeństwo ku czci Miłosierdzia Bożego

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.