Dziś jest Wtorek, 20 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Czesława, Agnieszki, Mariana. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 04.04.2020 r.

1. Dziękuję rodzicom uczniów z klasy ósmej i Parafianom z tzw. kolejki za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę.

2. Do soboty nowenna przed świętem Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00

3. Adoracja Wspólnoty Dzieła Intronizacji NSPJ w czwartek o 15.00 w ramach nowenny do Miłosierdzia Bożego

4. W niedzielę o 15.00 nabożeństwo ku czci Miłosierdzia Bożego