Dziś jest Środa, 12 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Pankracego, Dominika, Achillesa. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 11.04.2021 r.

1. Dziś święto Miłosierdzia Bożego. O 15.00 zapraszam na nabożeństwo.

2. Przeżywaną niedzielą rozpoczynany 77 Tydzień Miłosierdzia

3. Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę.

4. Od jutra główna Msza święta na tygodniu o godz. 18.00

5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek po Mszy świętej

6. Modlitwę różańcową przed sumą w przyszłą niedzielę poprowadzi Róża Marii Puzio

7. Zmiana tajemnic różańcowych będzie w pierwszą niedzielę maja

8. Za tydzień na sumie poświęcenie książeczek dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej

9.„Wspólnota wiedzy – Razem ku mądrości” to hasło towarzyszące tegorocznej kampanii rekrutacyjnej. Pierwszym wydarzeniem w ramach kampanii będą KULuary Kierunków – prezentacja blisko 50 kierunków jakie można studiować na KUL. Termin 14-16 kwietnia, online, g. 13.00 Transmisja live za pośrednictwem kanału Youtube KULstudia oraz mediów społecznościowych. W ofercie studiów KUL proponuje kształcenie na blisko 50 kierunkach. Nowością jest położnictwo – studia stacjonarne I stopnia oraz dietetyka w Filii KUL w Stalowej Woli, gdzie w planach również uruchomienie nauk o rodzinie, administracji oraz bezpieczeństwa narodowego.. Oferta ma być aktualizowana po 5 maja br. Serdecznie zapraszamy maturzystów oraz wszystkich zainteresowanych do udziału w wydarzeniu.