Dziś jest Środa, 12 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Pankracego, Dominika, Achillesa. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 18.04.2021 r.

1. III niedziela wielkanocna, którą przeżywamy rozpoczyna XIII Tydzień Biblijny i jest Dniem Narodowego czytania Pisma świętego.

2. Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę.

3. Jutro 19 dzień miesiąca, zapraszam na modlitwę ze świętym Józefem. O godz. 19.00 Msza święta i nabożeństwo, po nim adoracja indywidualna, o godz. 20.30 wspólny różaniec o ustanie epidemii, o godz. 21.00 Apel jasnogórski i Wielkanocna Droga Światła w intencji naszych zmarłych (przy sprzyjającej pogodzie z procesją na cmentarz)

4. W piątek uroczystość św. Wojciecha biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski.

5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w tym tygodniu będzie w piątek od godz. 17.00

6. Modlitwę różańcową przed sumą w przyszłą niedzielę poprowadzi Róża Anny Tereszkiewicz

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.