Dziś jest Środa, 12 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Pankracego, Dominika, Achillesa. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 25.04.2021 r.

1. Dziś, niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczynamy kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele.

2. Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. O kościół zatroszczą rodzice dzieci do Pierwszej Komunii Świętej

3. W czwartek święto św. Katarzyny Sieneńskiej, w sobotę wspomnienie św. Józefa Robotnika

4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy świętej

5. Spowiedź przed Pierwszą Komunią Świętą będzie w piątek o godz. 19.30

6. Nabożeństwo Pierwszej Soboty po Mszy świętej o godz. 20.00

7. W sobotę rozpoczynamy nabożeństwa majowe, które w tym roku będą na tygodniu po każdej odprawionej Mszy świętej, a w niedzielę po Mszy o godz. 11.00 i 16.00

8. W niedzielę uroczystość Pierwszej Komunii Świętej o godz. 12.30. Proszę, aby na tę Mszę przyszli wyłącznie związani z tą uroczystością

9. Modlitwę różańcową w przyszła niedzielę poprowadzi Róża Zofii Kopeć. Zmiana tajemnic różańcowych po sumie.