Dziś jest Środa, 12 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Pankracego, Dominika, Achillesa. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 02.05.2021 r.

1. Rodzicom dzieci przystępujących dziś do Pierwszej Komunii Świętej dziękuję za dar ołtarza, posprzątanie kościoła i placu kościelnego oraz za kwiaty

2. Jutro Uroczystość NMP Królowej Polski, we wtorek wspomnienie św. Floriana, w czwartek św. Apostołów Filipa i Jana, w sobotę uroczystość św. Stanisława

3. Od wtorku Msza święta w ramach Białego Tygodnia o godz. 17.00, druga Msza o godz. 18.00. Po każdej Mszy nabożeństwo majowe. W niedzielę „majówka” po Mszy świętej o godz. 11.00 i 16.00

4. W Pierwszy Czwartek miesiąca zapraszam na Godzinę Świętą o 23.00