Dziś jest Poniedziałek, 14 czerwca 2021 r. Obchodzimy imieniny: Bazylego, Elwiry, Michała. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 09.05.2021 r.

1, Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę

2. Rodzinom, które w tym roku przeżywały Pierwszą Komunię Święta dziękuje za Dar Serca, dzięki któremu zostały zakupione do naszego kościoła sygnaturka i gong. Bóg zapłać!

3. Święto Wniebowstąpienia Pańskiego zostało na stale przeniesiona na VII niedzielę wielkanocną, czyli za tydzień

4. Adoracja Najświętszego Sakramentu będzie w środę po Mszy świętej o godz. 18.00. Po adoracji spotkanie Wspólnoty dla Intronizacji NSPJ.

5. W czwartek 13 maja zapraszam na pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie. Rozpoczęcie o godz. 20.00

6. W najbliższą niedzielę tacę zbierzemy na przygotowanie uroczystości Intronizacji w naszej parafii, natomiast zbiórka do puszek na Instytut Teologiczny w Sandomierzu

7. W piątek rozpoczynamy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Jesteśmy przed ważnymi wydarzeniami w naszej Parafii (odpust -12 czerwca, rekolekcje i Intronizacja 13-16 czerwca, święcenia kapłańskie i prymicje 19 i 20 czerwca). Chcemy te wydarzenia obmodlić, aby nie skupić się tylko na przygotowaniach zewnętrznych. Dlatego od piątku zapraszam na nabożeństwa do Ducha Świętego w ramach nowenny. Początek po drugiej „majówce”

8. Zachęcam do uczestniczenia w nabożeństwach majowych