Dziś jest Poniedziałek, 14 czerwca 2021 r. Obchodzimy imieniny: Bazylego, Elwiry, Michała. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 05.06.2021 r.

1. Dzisiaj o godz. 18.00 w budynku klubu sportowego strażackie zebranie sprawozdawcze. Obecność obowiązkowa

2. Mieszkańcom Starych Kopci i Ozgów dziękuję za posprzątanie placu kościelnego i plebańskiego

3. Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę przed Bożym Ciałem

4. Mieszkańcom Sobolowa, Gutowca, Tęczów, Wysokoniwki, Puziów, Rogacza, Podlesia i Sobalów dziękuję za przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało i dar kwiatów do kościoła.

5. Dziękuję za posprzątanie kościoła i kwiaty wczorajszym nowożeńcom Patrycji i Dawidowi Kozak

6. Wspólnotę Dzieła intronizacji NSPJ zapraszam na spotkanie we wtorek po Mszy świętej o godz. 18.00

7. Spotkanie scholii w środę o godz. 18.30

8. Do czwartku trwa oktawa Bożego Ciała. O godz. 17.30 Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa i procesja wokół kościoła. Msze święte o godz. 17.00 i 18.00. W czwartek na zakończenie oktawy indywidualne błogosławieństwo dzieci Najświętszym Sakramentem.

9. Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek od godz. 17.00.

10. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze święte o godz. 18.00 i 20.30 z modlitewną procesją na cmentarz w intencji naszych zmarłych.

11. Okazja do spowiedzi przed odpustem i przed Intronizacją w piątek od 20.00 przez pół godziny.

12. Zbiórka ministrantów w piątek po Mszy świętej o godz. 18.00

13. W sobotę przypada święto Niepokalanego Serca NMP i nasz parafialny odpust. Msze święte w tym dniu o godz. 9.00, 10.30 suma odpustowa i 16.00. Proszę przygotować chorągwie, feretrony i obrazy na procesję. Zapraszam dzieci do sypania kwiatów w czasie procesji i strażaków do posługi w czasie procesji.

14. O posprzątanie kościoła przed odpustem bardzo proszę mieszkańców Zagórza

15. W przyszła niedzielę rozpoczynamy rekolekcje przed intronizacją. Jest to także 13 dzień miesiąca i kolejne nabożeństwo fatimskie, które rozpoczniemy o 20.00